Profesjonalna witryna z używaną luksusową biżuterią i zegarkami

O nas

 

Bazar Luksusu zajmuję się kupnem oraz sprzedażą wysokiej klasy używanych zegarków i biżuterii.Nasz zespół ekspertów, zapewni Państwu najwyższą jakość towaru, oraz łatwość zakupu.Nasza oferta przechodzi rygorystyczny proces autoryzacji w którym eliminujemy przedmioty nieorgynalne i wadliwe.Nasi specjaliści z biura obsługi klienta są do Państwa dyspozycji przez cały proces zakupu, sprzedaży lub wymiany.

Oferujemy ekspresową wysyłkę do Polski, jak również poza granice kraju.Towar jest zawsze należycie zapakowny.Każda paczka posiada ubezpieczenie wliczone w cenę wysyłki.

W związku z tym, iż przedmioty wystawione na naszych aukcjach są rzeczami używanymi, nie podlegają zwrotowi. Nienaruszony towar można wymienić na przedmiot o podobnej wartości z naszej oferty ( w takiej samej cenie lub droższy - za dopłatą).

    Akceptujemy płatności PayPal.

   


Paczka jest dostarczana w terminie do 48 godzin od zamówienia, w przypadku nie odebrania przesyłki, kurier pozostawi awizo. Podjęte są 2 próby doręczenia. Każda przesyłka jest monitorowana, oraz ubezpieczona.Współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi.

 

     

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.